Mlajši fantje uspešni v nogometu

Dne 18.5.2016 so se fantje naše šole, letnik 2003, 2004, udeležili končnice občinskega prvenstva v malem nogometu. Tekmovanje je potekalo v Športni dvorani Lent, kjer so bili naši nogometaši zelo uspešni. V prvem izločilnem boju so premagali OŠ Ludvika Pliberška, v polfinalu so premagali OŠ Bratov Polančičev, le v finalu so klonili proti OŠ Draga Kobala in tako dosegli odlično drugo mesto v mariborski občini. S to uvrstitvijo so se uvrstili tudi na področno tekmovanje, ki bo že v ponedeljek 23.5.2016, naš prvi nasprotnik pa bo OŠ Starše.

Ekipo so sestavljali: Niko HLEB OSET, Blaž JAGODIČ, Jan BEK, Jan PAHERNIK, Niko DRAKSLER, Adriano BLOUDEK, Tej LIČEN, Dominik DROLC, Rok ŠTORGELJ, Anže KOČAR.

Na fante smo lahko zelo ponosni, saj so v prvi vrsti dosegli zelo dober rezultat, pokazali kako se brani barve naše šole in kako se vesti do nasprotnikov in vseh uradnih oseb (organizatorja, sodnika) na igrišču.

ČESTITAMO!

 Mentor: Stojan Lukman

V__5576

(Skupno 512 obiskov, današnjih obiskov 2)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost