Področno tekmovanje iz fizike

V petek, 16. 3. 2018, so se naši učenci, Urška MURKO (8.a), Jurij ŠVAGERL (8.b), Izidor MUSIL (8.b), Jan KOPŠE (9.a) in Blaž JAGODIČ (9.a), udeležili področnega tekmovanja v znanju fizike na OŠ Benedikt.

V kategoriji 9. razredov sta oba naša učenca osvojila srebrno priznanje, prav tako pa smo bili uspešni v kategoriji 8. razredov, saj sta tudi tukaj učenca Urška Murko in Jurij Švagerl osvojila srebrno Stefanovo priznanje, Izidorju Musilu sta do srebrnega priznanja zmanjkali le dve točki.

Jurij Švagerl  se je uvrstil na državno tekmovanje v znanju fizike, ki bo v sredini meseca aprila.

Iskrene čestitke vsem, ki so na tem tekmovanju zastopali našo šolo, še posebej dobitnikom srebrnih priznanj, Juriju pa želimo vso srečo na državnem tekmovanju.

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost