Slovesna podelitev priznanj na tekmovanju za Zeleno pero

Ob svetovnem dnevu okolja, v torek, 5. junija 2018, je na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani v organizacija Društva Planet Zemlja potekala slovesna podelitev priznanj ob koncu natečaja Planetu Zemlja prijazna šola/vrtec ter državnih tekmovanj Zeleno pero ter Zemljo so nam posodili otroci.

Slovesne podelitve sta se udeležili tudi naši učenki, saj je naša šola sodelovala na tekmovanju v pisanju eko novinarskih člankov za Zeleno pero. Lucija Marković je prejela srebrno priznanje, iz rok dr. Danila Türka, predsednika globalnega visokega Panela za vodo, pa je Nika Maroh prejela zlato priznanje in nagrado za 1. mesto v kategoriji 8. in 9. razredov.

Po koncu prireditve smo si ogledale še del stare Ljubljane ob Ljubljanici, se okrepčale v Klobasarnici in se z vlakom vrnile domov. Še enkrat iskrene čestitke, nekaj foto utrinkov s podelitve pa si oglejte na fotografijah. 🙂

Julija Flogie, mentorica

(Skupno 648 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost