Zbiralna akcija zbiranja starih aparatov “Ni debate – v Gorenje Surovino dajte stare aparate!”

Spoštovani otroci, starši in vsi občani, ki želite sodelovati v akciji,

v času od 8. do 25. oktobra 2018 organizira podjetje Gorenje Surovina d.o.o., družba ZEOS (v sklopu projekta Life Gospodarjenje z e-odpadki) in Radio City v sodelovanju z osnovnimi šolami ter vami na območju Maribora z okolico veliko nagradno akcijo zbiranja odpadne električne in elektronske opreme (v nadaljevanju OEEO). Akcija bo potekala tudi v sklopu prvega Mednarodnega dneva E-odpadkov, ki bo 13. oktobra 2018.

Tudi naša šola se je pridružila tej akciji zbiranja starih aparatov.

Zbiranje starih aparatov bo potekalo od 8. oktobra do 25. oktobra 2018 tudi na naši šoli.

Zbiramo:

  • MALE GOSPODINJSKE APARATE (sesalniki, el. metle, el. orodje, tiskalniki, računalniki, mikserji, radio aparati, likalniki, cvrtniki…)
  • DROBNE APARATE (telefoni, GSM, el. igrače, MP3, brivniki, feni, tipkovnice, miške, polnilci, el. ščetke, USB …)
  • TV IN MONITORJE (TV aparati in računalniški monitorji)
  • SIJALKE (varčne žarnice)
  • ODPADNE BATERIJE (vseh velikosti)

Vse zgoraj naštete aparate lahko prinesete v šolo in jih oddate gospodu informatorju.

Prav tako bo v torek, 16. oktobra 2018, od 10. do 17. ure na šolskem igrišču postavljen mobilni zbiralnik v katerega lahko prinesete tudi velike gospodinjske aparate (hladilniki, zamrzovalne omare in skrinje, štedilniki, pomivalni stroji, sušilni stroji, pečice, el. radiatorji, mikrovalovne pečice …).

Vse zgoraj omenjene odpadne aparate lahko odnesete tudi na zbirno enoto Gorenja Surovine na Tezno, Lahova 40, v času akcije vsak delovni dan med 8. in 18. uro ter  v soboto od 8. do 13. ure. Pri oddaji povejte, da ste odpadne aparate prinesli v okviru zgoraj omenjene akcije in za učence OŠ Rada Robiča Limbuš.

Več o akciji si lahko preberete v priloženem letaku.

Hvala!

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost