Ekipa Malih sivih celic (Hana, Aljoša in Izidor) se je uvrstila v polfinale tekmovanja

Po odlični uvrstitvi v četrtfinale tekmovanja Male sive celice  so Hana, Aljoša in Izidor že težko pričakali nove nasprotnike iz OŠ Nove Jarše (Vesna, Zoja in Jan).

V sredo smo se z našo maskoto Limbom, našimi zvestimi navijači in z veliko dobre volje ponovno  odpravili proti Ljubljani. Težko smo pričakali začetek snemanja. Da nam ni bil dolgčas, sta poskrbela voditelj Nik Škrlec in animator Žan.

Naši nasprotniki so v prvem delu tekmovanja povedli, tako da smo lovili rezultat vse do « možganskega labirinta », ko je vajeti prevzela naša ekipa, a o zmagovalcu je odločalo šele zadnje vprašanje. V studiu je bilo ves čas zelo napeto vzdušje. Tudi tokrat so se zelo izkazali naši navijači, ki so našo ekipo ves čas bodrili in bučno navijali zanjo. Skratka, pravilnemu odgovoru na zadnje vprašanje se je bolj približala naša ekipa in zmaga je bila tudi tokrat naša. Tako smo se uvrstili v polfinale, kar pomeni, da so v igri za zmago ostale le še štiri šole. Med njimi tudi naša.

V Ljubljano ponovno odhajamo 24. aprila.

Mentorica MCS: Darja  Lorenčič Lašič

(Skupno 1.553 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost