Naši debaterji na letošnjem prvem debatnem turnirju

Ekipa naših debaterjev se je v soboto, 9. 10., udeležila vseslovenskega debatnega turnirja, ki je potekal v okolju ZOOM, debaterji so debatirali po t.i. hibridnem načinu (malo v šoli in malo na daljavo:). Debatirali so na debatno trditev: Ta zbor obžaluje popularnost influencerjev, ki je kar razvnela mlade debaterje.

Našo debatno ekipo eMoTi so sestavljali: Nejc Fidler Jurič, Lina Sevčnikar in Zala Leskovar. Bili so uspešni. Zala je prvič tekmovala v debatiranju in se je zelo dobro predstavila, Lina pa je prejela priznanje za 3. najboljšo debaterko na turnirju.

Debatni turnir so si ogledali tudi devetošolci, ki obiskujejo izbirni predmet retoriko ter učenci Ela Švagerl, Klemen Vrhunec in Gal Majcen. Slednji bodo zraven debatne ekipe zastopali našo šolo na debatni Erasmus izmenjavi v začetku novembra v Španiji.

Upamo, da bodo uspeli zanetiti zanimanje za debatno dejavnost tudi pri novih debaterjih naše šole.

Vsem čestitke

mentorici J. Napast in M. Biderman

Prikaz debatnega okolja ZOOM
Predani članici ekipe eMoTi: Zala in Lina
(Skupno 148 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost