Uspehi naših učencev na športnih tekmovanjih

V torek, 14. februarja, so se naši učenci in učenke udeležili področnega posamičnega prvenstva v badmintonu. Našo šolo so zastopali Naja Požarnik, Sofia Kamenšek, Katarina Polič, Ela Švagerl, Maruša Štelcer, Liam Bassin, Tim Tušak, Nik Gorinšek ter Jaša Nedog Nipič.

Najbolje je nastopil Jaša iz 9.b razreda. Do polfinala je premagal vse nasprotnike, nato pa za eno točko priznal premoč kasnejšemu zmagovalcu. Tako je osvojil tretje mesto v kategoriji starejših dečkov in se uvrstil na državno prvenstvo.

Dan kasneje je barve naše šole uspešno zastopal še Mai Sivec, ki se je udeležil področnega prvenstva v streljanju z zračno puško. V dveh serijah po deset strelov je dosegel odličen rezultat, 181 točk in le za 2 točki zaostal za najboljšim v kategoriji dečkov do 13 let. Tudi Mai si je z drugim mestom na področnem prvenstvu priboril  nastop na državnem prvenstvu.

Čestitamo vsem, ki z uspešnimi nastopi predstavljajo našo šolo na šolskih športnih tekmovanjih.

V sredo, 22. februarja, bomo držali pesti in navijali za naše učenke na četrtfinalu državnega prvenstva v rokometu.

Zapisal: Iztok Nipič

(Skupno 216 obiskov, današnjih obiskov 4)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost