Cankarjevo tekmovanje

cankarZ veseljem objavljamo, da so bili naši učenci tudi letos uspešni na regijskem Cankarjevem tekmovanju. Udeležilo se ga je kar 8 naših učenk. Tekmovale so devetošolke – Anja Petar, Ivana Hlastec, Ajda Jevšnikar, Klara Kaiser, Lana Onič in Ana Marija Gričnik – ter osmošolki Neja Flogie in Alja Krajnc. Vsem čestitamo. Še posebej pa moramo pohvaliti dobitnice srebrnih priznanj, ki so kar štiri: Anja Petar in Ivana Hlastec iz 9.b ter Neja Flogie in Alja Krajnc iz 8.b. Anja je dosegla odlično 2. mesto v regiji v hudi konkurenci devetošolcev, Neja pa 1. med osmošolci v regiji. Obe sta povabljeni tudi na državno tekmovanje, ki bo 12. marca.

Čestitamo vsem (dobrim ljudem in punk čarovnicam 🙂 )!

Jelka Napast, prof.

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost