Naši učenci spet uspešni na športnih tekmovanjih

Danes, v sredo, 8. junija 2016, je potekalo kar nekaj športnih tekmovanj, ki so se jih udeležili tudi naši učenci in bili na njih zelo uspešni.

V kopališču Pristan je potekalo osnovnošolsko prvenstvo Maribora v plavanju. Naši učenci so na tem tekmovanju pobrali kar nekaj medalj in sicer so se na tretje mesto uvrstili in s tem osvojili bronaste medalje naslednji učenci in učenke: Jon Vraneševič, Ana Marija Gričnik, Anej Vozelj in ekipa, ki je tekmovala v štafeti.

plavanje_4 plavanje_3 plavanje_2 plavanje_1

Na državnem prvenstvu v aquatlonu je Klara Kaiser osvojila odlično 4. mesto.

V Kopru pa je potekalo državno prvenstvo v atletiki. Neli Rukelj je v metu vortexa med mlajšimi deklicami osvojila 9. mesto, Nika Kralj pa je prav tako med mlajšimi deklicami v teku na 300 metrov osvojila 13. mesto.

V Kopru je bilo tudi državno prvenstvo v judu, kjer je Tina Volf osvojila 3. mesto, Jure Antolinc pa 7. mesto.

judo_1 judo_2

Iskrene čestitke vsem udeležencem zgoraj omenjenih tekmovanj!

 

(Skupno 188 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost