Kako smo obeležili mednarodni mesec šolskih knjižnic 2016?

Tretješolci so v mesecu oktobru obiskali splošno knjižnico Pekre, si ogledali knjižnico, jo primerjali s šolsko in prisluhnili pravljicam v knjižničnem prostoru. Pravljice je učencem  pripovedovala knjižničarka Suzana Slavič.

mesec_knjiznic_10

24 . oktobra 2016 je šolska knjižnica odprla vrata tudi v poznih popoldanskih urah. V tem času so bile aktivne učenke knjižničarskega krožka, ki so izposojale in svetovale mlajšim.

mesec_knjiznic_4

Proti koncu meseca oktobra smo pripravili  razstavo z naslovom GROZLJIVO STRAŠLJIVO. Razstavili smo knjige s čarovniško vsebino in druge otroške in mladinske  grozljivke.

mesec_knjiznic_1

Nekateri naši učenci  so se odzvali vabilu knjižničarke in napisali veliko sestavkov o naši šolski knjižnici. Izbirali so med naslovi – Naša Šolska knjižnica, Knjige so zbolele, Zgodilo se je v šolski knjižnici, Knjige praznujejo,…

Več o mednarodnem mesecu šolskih knjižnic si lahko preberete na spletni strani naše šolske knjižnice.

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost