Odbojka na mivki

V sredo, 19. 9. 2018, je bil v Zrkovcih pri Mariboru odigran Državni polfinalni turnir v odbojki na mivki za dekleta. Med desetimi ekipami tega turnirja je bila tudi ekipa deklet naše šole. Dekleta, ki so zastopala barve naše šole so bila: Julija GRUBIŠIĆ ČABO, Urška CIKAČ, Trina KRIŽE (vse 9. a), Lana LESKOVAR (9. b) in Lana BORŠIČ (8. b).

V odličnih pogojih za igro so dekleta pokazala obilo odbojkarskega znanja in borbenosti ter po vrsti ugnala ekipe OŠ Mala Nedelja, OŠ Toneta Čufarja Maribor, OŠ Beltinci, v polfinalu turnirja pa še OŠ Prevalje (vse tekme so dobile z 2 : 0) in se uvrstile v finale tega turnirja. V finalu so igrale proti izjemno močni ekipi OŠ Braslovče, kjer pa jim je, kljub najboljši igri in neverjetni borbenosti, zmanjkal za zmago le kanček sreče. Žal so tekmo izgubile z 2 : 1 (v setih 9 : 15, 15 : 11 in 15 : 13) in tako končale tekmovanje v odbojki na mivki z izjemnim dosežkom. Uvrstile so se med 5. in 8. mesto v državi. Za srčnost, borbenost, vzorno športno vedenje in znanje, ki so ga dekleta pokazale, jim lahko samo čestitamo, kot njihov trener pa moram reči, da sem na njih izjemno ponosen.

                                                                                        Aleš KOTNIK, prof.

(Skupno 566 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost