Področno tekmovanje v odbojki

V sredo, 16. 1. 2019, je v Hočah potekalo področno tekmovanje v odbojki za starejše deklice, na katerem so sodelovala tudi ekipa deklet naše šole. Dekleta so pokazala odlične igre in premagala OŠ Kamnica z 2 : 0, izgubila proti OŠ Hoče z 1 : 2 in premagala OŠ Fram z 2 : 1. Z dvema zmagama in enim tesnim porazom so dekleta naše šole osvojila 2. mesto na področnem prvenstvu in se s tem uvrstila v četrtfinale državnega prvenstva. Ob koncu tekmovanja je bil vrstni red sledeči 1. OŠ Fram, 2. OŠ Rada Robiča Limbuš, 3. OŠ Hoče in 4. OŠ Kamnica

Dekleta v postavi Julija Grubišić Čabo, Urška Cikač, Lana Leskovar, Trina Križe, Lana Boršič, Špela Štelcer, Laura Lukman in Nuša Čačič so s svojim pristopom do igre pokazala, kako se je potrebno boriti za barve naše šole.

Iskrene čestitke dekletom za velik uspeh in obilo uspeha v nadaljnjem tekmovanju na državnem nivoju. Bravo punce.

Vodja ekipe: Aleš KOTNIK, prof.

(Skupno 856 obiskov, današnjih obiskov 2)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost