Prejemniki nagrad in priznanj literarno-likovno-fotografskega natečaja Skodelica kave

PREJEMNIKI NAGRAD IN PRIZNANJ LITERARNEGA NATEČAJA

»SKODELICA KAVE«

 

3. RAZRED:

Nagrade:

KELC MAJA 3.B

KOREN NAJA 3.B

BORUCKY EMA 3.A

Priznanja:

JAUŠNIK ANŽE 3.B

HRASTNIK MATIC 3.A

KRAJNC PIA 3.A

4. RAZRED:

Nagrade:

KODRIČ LUKA 4.A

BASSIN LIAM 4.B

 Priznanja:

ŠNUDERL LANA 4.A

HRIBERNIK ULA 4.A

MOHORKO LISICA ZALA 4.A

ŠTORGELJ ZALA 4.A

5. RAZRED

Nagrade:

MAJCEN GAL 5.B

MUSIL JERA 5.A

Priznanja:

BANJANIN EVA 5.B

RAJH MARUŠA 5.B

KORENČIČ ANEJ 5.A

GSELMAN DOMINIK 5.A

SLUGA NEJA 5.B

 6. RAZRED:

Nagrade:

ŠTRAKL RUBI 6.B

LEŠNIK EVA 6.A

TRANTURA LENA 6.B

Priznanja:

DUKARIĆ LAN 6.A

NIKA KRAJNC 6.A

ČARMAN JERNEJ 6.A

GOSTENČNIK JURIJ 6.A

PETROVIČ NIKA 6.A

SENTIČ ANEJ 6.A

7. RAZRED:

Nagrade:

KOVAČ DRAKSLER ALIN 7.B

LUKMAN LAURA 7.B

MUSIL NEŽA 7.A

Priznanja:

SORŠAK SARA SVENA 7.A

KAMPLET HANA LEŠNIK 7.A

NOVAK PIA 7.B

BEZENŠEK NIKA 7.B

8. RAZRED:

Nagrade:

KRAŠOVEC MARKO 8.B

JEZOVŠEK BELANA 8.A

Posebna nagrada za angleški prevod:

KATJA VIHER 8.A

MAJ ŠTURM 8.B

Priznanja:

FIDLER JURIČ KAJA 8.B

KAMENEŠEK ALIS 8.B

VECL NIKA 8.A

KAUČIČ TJAŠ 8.B

HERLIČ JAN 8.B

BORŠIČ LANA 8.B

9. RAZRED:

Nagrade:

VITA ZGREBEC 9.A

ŠKRABL MARCEL 9.A

TOLIČ ANEJ 9.A

KOREZ TIBOR 9.A

Priznanja:

FRAS ŠULIN TIN 9.A

LESKOVAR LANA 9.B

GRUBIŠIČ ČABO JULIJA 9.B

REP ANEJ 9.B

TRIPKOVIČ NEJA 9.B

PREJEMNIKI NAGRAD IN PRIZNANJ LIKOVNEGA NATEČAJA »SKODELICA KAVE«

 1. RAZRED – SKUPNA NAGRADA

 2. RAZRED – SKUPNA NAGRADA

2.TRIADA

Nagrade:

ROBNIK MARK 6.B

BANJANIN EVA 5.B

TRUMIĆ AMAR 6.A

 Priznanja:

ŠTRAKL RUBI 6.B

TOPLAK NIKA 6.A

FRATER RAJH NIKITA 5.A

KOLBL ZARJA LAURA 4.B

KOLARIČ TJAŠA 7. A

 

   3.TRIADA

Nagrade:

LESKOVAR TILEN 7.B

ČAČIĆ NUŠA 9.B

KATJA KOKALJ 9.B

NEJA TRIPKOVIČ 9.B

STRMŠNIK GAJA 9.B

 

 

PREJEMNIKI NAGRAD IN PRIZNANJ FOTOGRAFSKEGA NATEČAJA 

»SKODELICA KAVE«

Nagrade:

KAMPLET LEŠNIK HANA 7.A

GREIFONER ANDREJ 8.A

STICH JULIJA 4.B

BELE LIA 4.B

Priznanja:

BEŠIĆ ANETA 6.B

VREŠAK TAJ 4.B

ZELENKO JULIJA 4.B

SORKO LANA 4.A

BASSIN LIAM 4.B

ŠTELCER MARUŠA 4.B

NIŠIĆ NADIA 4.B

HRIBERNIK ULA 4.A

(Skupno 523 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost