Radijsko novinarske delavnice in oddaja Hudo! na 1. programu Radia Slovenija

V sredo, 29. 1. 2020, so se naše učenke Ajda Nišić, Alis Kamenšek, Nika Vecl, Analena Bloudek, Lina Venta in Rubi Štrakl udeležile radijsko novinarskih delavnic, ki so jih za nas pripravili novinarji 1. programa Radia Slovenija. Spoznale so radio kot medij, se preizkusile v vlogi radijskega novinarja, voditelja, tonskega mojstra in glasbenega urednika.

V soboto, 1. 2. 2020, pa so se učenke udeležile še radijske oddaje Hudo!, ki je potekala v živo v Ljubljani. V oddaji so govorile o uspehih in dosežkih, preverile, kako na njih gledajo mlajši učenci in odrasli ter kako sogovorniki razmišljajo o nagradah za dosežen uspeh.

Naše učenke so se odlično znašle v vlogi mladih novinark.

Posnetku oddaje Hudo! lahko prisluhnete na spodnji povezavi:

https://radioprvi.rtvslo.si/2020/01/hudo-160/

mentorica Barbara Papa

(Skupno 1.060 obiskov, današnjih obiskov 2)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost