Vesele novice z regijskega tekmovanja Male sive celice 2020/2021

Naša 1. ekipa MSC, ki jo sestavljajo  Neža Musil iz 9. a, Jernej Čarman iz 8. a in Jaša Nedog Nipič iz 7. b se je po on-line področnem  tekmovanju uvrstila med 8 najboljših ekip podravske regije, kar je velik uspeh, saj je bilo v konkurenci kar 58 ekip.

V četrtek, 24. 9. 2020, se je teh 8 šol še enkrat pomerilo med seboj v ustnem delu na OŠ Maksa Durjave. In tudi tokrat so Neža, Jernej in Jaša dokazali, da so med najboljšimi ekipami v Sloveniji. Uvrstili so se med 32 ekip, ki bodo svoje znanje dokazovale v studiu RTV v Ljubljani. Seveda bomo naše junake spremljali v televizijskih oddajah in zanje držali pesti kot pred dvema letoma za našo ekipo (Aljoša, izidor in Hana), ki so postali celo državni prvaki MSC.

O vseh nadaljnjih tekmovanjih naše ekipe vas bomo sproti obveščali.

Darja Lorenčič Lašič,  mentorica MSC

(Skupno 523 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost