Uspeh naših učencev na tekmovanju Male sive celice 2021/2022

Naša 1. ekipa Malih sivih celic, ki so jo sestavljali naši učenci – Jurij Gostenčnik iz 9.a, Gal Majcen iz 8.b in Liam Bassin iz 7.b, se  je po on-line predtekmovanju  uvrstila med 8 najboljših šol podravske regije. Včeraj, 20.9.2021,  se je teh 8 ekip  srečalo v ustnem delu tekmovanja na OŠ Breg na Ptuju. Pomerili so se z OŠ Videm in žal se nam ni uspelo uvrstiti v studijski del snemanja. Naši učenci so pravilno odgovorili na vsa postavljena vprašanja, a je bilo število točk, ki so jih naši nasprotniki prenesli iz on-line tekmovanja preveliko, da bi jih učenci naše ekipe dohiteli.

Seveda pa Juriju, Galu in Liamu iskreno čestitamo, saj jim je kljub temu uspel velik podvig. Leto je v Sloveniji tekmovalo 274 ekip in našim fantom se je uspelo uvrstiti med 64 najboljših.

Darja Lorenčič Lašič, mentorica MSC

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost