Utrinki Tedna otroka 2022

V Tednu otroka, med 3. in 7. 10. 2022, smo tudi letos na naši šoli izvedli številne aktivnosti, namenjene našim učencem. Tako je v posameznih razredih marsikatera učna ura bila drugačna, kot običajno. Vsi učenci prve triade so že v ponedeljek s svojimi likovnimi izdelki popestrili hodnik v prvem nadstropju. Nato se je razstava dopolnjevala skozi ves teden, svoje izdelke so dodali tudi učenci druge triade. V sredo smo si ogledali gledališko predstavo gledališča Kukuc, v četrtek in petek pa so se pri skupni dejavnosti ob branju in izdelovanju družili učenci različnih razredov. Bilo je zabavno.

Tudi popoldnevi v podaljšanem bivanju so bili ustvarjalni. Učenci so se vsak dan  med 14.45 in 15.30 preizkusili v novih veščinah.  Učili so se špansko, premagovali poligone, izdelovali cofke, izdelovali iz naravnih in drugih materialov, plesali, spoznavali živali, …..

Skupaj nam je bilo resnično dobro.

Poglejte si še nekaj utrinkov v slikah.

                                                                                            Učiteljici Katja in Marjana

(Skupno 333 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost