Mednarodni natečaj Plakat miru 2023/2024 – Dare to dream/Upajmo si sanjati

Tjaša Vreš, 6. razred – dobitnica 3. nagrade v državi

Letos smo se že enajstič udeležili mednarodnega natečaja Plakat miru, ki ga organizira Lions Distrikt Slovenije 129. Letošnja tema je bila Upajmo si sanjati. Tokrat je na naši šoli kar 39 učencev sanjalo o svetu, v katerem bi želeli živeti, o svetu, v katerem se uresničijo vse sanje…

16 plakatov je na povabilo Lions kluba Maribor Piramida zastopalo našo šolo na občinskem nivoju. Učenke Tjaša Vreš iz 6. razreda, Sofija D in Sofija Kamenšek iz 7. razreda so se s svojimi plakati uvrstile v nadalnje tekmovanje v državi za najlepši plakat v Sloveniji. Tjašin plakat je bil izbran med 24 najlepših plakatov v Sloveniji in je po izboru strokovne žirije zasedel 3. mesto v državi.

Čestitke Tjaši Vreš za osvojeno 3. mesto, Sofiji D in Sofiji Kamenšek pa za uvrstitev na tekmovanje na državnem nivoju.

Pohvala tudi vsem ostalim sodelujočim učencem, ki so s svojo ustvarjalnostjo prispevali k razmišljanju o boljšem svetu.

 

mentorica Jasna Antolinc, likovna pedagoginja

 

(Visited 477 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost