Interesne dejavnosti – časovna razporeditev

Interesne dejavnosti v šolskem letu 2022/2023 – mentorji učitelji šole:

BADMINTON (Nipič, 6.-9. r.) – ponedeljek, 8. ura

BRALNI KROŽEK (Caf, 4. r.) – ponedeljek, 1. ura

BRALNI KROŽEK (Stanovnik, 5. r.) – ponedeljek, 7. ura

DEBATNI KLUB (Napast, Biderman, 6.-9. r.) – petek, 7. ura

FOLKLORA (Caf, Ranc, 3.-5. r.) – torek, 1. ura

FOTOGRAFSKI KROŽEK (Cvetko, 6.-9. r.) – petek, 7. ura in po dogovoru

KNJIŽNIČARSKI KROŽEK (Lorenčič Lašič, 6.-9. r.) – petek, 7. ura

KOLESARSKI KROŽEK (Caf, 5. a) – torek, 7. in 8. ura (po dogovoru na 14 dni)

KOLESARSKI KROŽEK (Volavšek Türk, 5. b) – ponedeljek, 1. ura

KUHANJE (Kotnik, Jan, 7. r.) – po dogovoru

KUHARSKI KROŽEK (Gracar, 4. r.) – ponedeljek, 8. ura oz. po dogovoru

LIKOVNI KROŽEK (Antolinc, 4.-9. r.) – torek, 7. in 8. ura/14 dni

LITERARNI KROŽEK (Stanovnik, 1.-9. r.) – po dogovoru

MINECRAFT (Cvetko, 6. r.) – petek, 7. ura

MPZ (Marić, 5.-9. r.) – ponedeljek in torek 7. ura, četrtek in petek, 1. ura

NARAVOSLOVNA DELAVNICA (Lobnik, 2.-3. r.) – sreda, 7. ura

NOGOMET dečki, dekleta (Lukman, 6.-9. r.) – po dogovoru

NOVINARSKI KROŽEK (Flogie, 6.-9. r.) – po dogovoru

ODBOJKA (Nipič, 6.-9. r.) – petek, 8. ura

OPZ (Marić, 1.-4. r.) – sreda, 7. ura in petek, 6. ura

PLES (Marić, 5.-9. r.) – po dogovoru

PORTUGALŠČINA (Biderman, 1.-9. r.) – sreda, 7. ura

PRVA POMOČ (Volavšek Türk, 6.-9. r.) – po dogovoru

DRAMSKO-RECITACIJASKI KROŽEK (Papa, 6.-9. r.) – po dogovoru

ROKOMET dečki (Nipič, 6.-9. r.) – torek, 8. ura

ROKOMET deklice (Gaal, 6.-9. r.) – ponedeljek, 14.30-15.15

ŠOLSKI BEND (Marić, 4.-9. r.) – petek, 7. ura

ŠPORTNI KROŽEK (Lampreht, 1. r.) – sreda, 8. ura

UMETNIŠKI KROŽEK (Polič, 1.-9. r.) – po dogovoru

USTVARJALNI KROŽEK (Povšič Trantura, 6.-9. r.) – sreda, 7. ura

VESELA ŠOLA 1 (Biderman, 4.-6. r.) – ponedeljek, 1. ura

VESELA ŠOLA 2 (Biderman, 7.-9. r.) – četrtek, 8. ura

VIVARISTIKA (Medun, 6.-9. r.) – petek, 1. ura

VOKALNA TEHNIKA (Marić, 4.-9. r.) – po dogovoru

ŽELIMO IN ZMOREMO (Vezjak, 2. a) – četrtek, 1. ura

ŽELIMO IN ZMOREMO (Povšič Trantura, 2. b) – torek, 1. ura

Interesne dejavnosti v šolskem letu 2022/2023 – zunanji izvajalci:

AIKIDO (Jerinič, 2.-6. r.) – ponedeljek, 15.15-16.00 in sreda, 15.15-16.00

KOŠARKA (AKK Branik) – 1. r. petek, 14.30-15.15, 2. r. petek, 15.15-16.00

ŠAH (Mar, 1.-4. r.) – petek po pouku v dveh skupinah

ODBOJKA dečki in deklice (Možič, 3. in 6. r.) – torek, 14.30-15.15

ODBOJKA dečki in deklice (Miklavc, 4. in 5. r.) – petek, 13.45-14.30

JUDO (Blažič, 1.-9. r.) – sreda 14.30-16.00

KARATE (Debenak, 1.-9. r.) – sreda, 14.30-15.15

TABORNIŠTVO (Društvo tabornikov Maistrov rod Limbuš) – po urniku tabornikov

Interesne dejavnosti v šolskem letu 2022/2023 – zunanji izvajalci, plačljive dejavnosti:

GIMNASTIKA (ŠD Studenci) – 1. r. torek, 14.30_15.15, 2. r. torek, 15.15-16.00

NOGOMET (NK Maribor) – 1. in 2. r. četrtek, 14.30-15.15, 3. in 4. r. – četrtek, 15.15-16.00

FLAVTICA (Ozvatič, 1.-5. r. – individualni urnik ob torkih in sredah med 13. in 15. uro

BALETNA PRAVLJICA (Sitar, 1.-3. r.) – četrtek, 13.45-14.30

(Skupno 1.257 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
Dostopnost