Dejavnosti

Raz.

Delavnica

Vodja+pomočnik

Ime in priimek

1. – 9.

Družabne igre – kratek opis

sreda, 30. 9. 2015, od  17. do 19. ure

ponedeljek, 5. 10. 2015, od  17. do 19. ure

Kirbiš, Lobnik

učilnica 5. a in 5.b razreda

ga. Aleksandra Lovrenčič – 3.a
1. – 9.

Ročna dela – kratek opis

četrtek, 1. 10. 2015, od  16. do 17.30 ure

sreda, 7. 10. 2015, od  16. do 17.30 ure

Štampar, Povšič, Cvetko, Koren

učilnica za matematiko

g. Mladen Onič – 9.a,

Anita Kolbl (3. b) in Darja Dovnik (6. b).

1. – 9.

Kolektivni in individualni športi

torek, 29. 9. 2015, od  16. do 19. ure

torek, 5. 10. 2015, od  16. do 19. ure

Nipič, Gaal, g. M.Horvat  2.b, ga. Kamenšek 5.b, ga. Metka Petrovič -3.a
5. – 9.

Čitalnice, gledališka dejavnost – kratek opis

petek, 2. 10. 2015, od  16. do 17.30 ure

petek, 9. 10. 2015, od  16. do 17.30 ure

Lašič, Medved

knjižnica

učilnica za slovenščino

ga. Lidija Mazgan – 5.b.
4. – 9.

Likovno ustvarjanje-batik

ponedeljek, 28. 9. 2015, ob  16.30 uri

ponedeljek, 5. 10. 2015, ob  16.30 uri

Antolinc

gospodinjska učilnica

ga. Manica Kamenšek – 5.b
6. – 9.

Igre s kartami (tarok, šnops, remmy,..)

torek, 29. 9. 2015, od  16. do 19. ure

četrtek, 8. 10. 2015, od  16. do 19. ure

Wutej,

učilnica GEO – ZGO

ga. Breda Bloudek – 7.b, ga. Sabina Šeško Horvat  8.b
5. – 9.

Ples in glasba 80-tih

ponedeljek, 28. 9. 2015, od  16. do 17. ure

četrtek, 8. 10. 2015, od  16. do 17. ure

Marić, Vrecl

glasbena učilnica

ga. Manja Skernišak – 9.b,g. Gorazd Grandošek 3.b
5. – 9.

Kvizi na tematiko 80-tih

četrtek, 1. 10. 2015, od  16. do 17. ure

ponedeljek, 5. 10. 2015, od  16. do 17. ure

Kotnik, Lukman

učilnici MAT -FIZ in ZGO – GEO

4. – 9.

Zdrava prehrana in kuhinja za najmlajše

četrtek, 1. 10. 2015, od  16. do 17.30 ure

torek, 6. 10. 2015, od  16. do 17.30 ure

Caf, Ranc

gospodinjska učilnica

g. Andrej Hajnc -5.a
6. – 9.

Abeceda kozmetike za najstnike

četrtek, 1. 10. 2015, ob 1630.

Voh

učilnica 4. a razreda

ga.  Pika – Polona Bedrač -5.b, Ga. Suzana Pavalec
1. – 9.

Socialne igre

torek, 29. 9. 2015, od  16. do 17. ure

torek, 6. 10. 2015, od  16. do 17. ure

Ferčič

Pvi teden odpade zaradi premajhnega števila prijavljenih

1. – 6.

Hočem biti učitelj – kratek opis

torek, 29. 9. 2015, od  17. do 18. ure

ponedeljek, 5. 10. 2015, od  17. do 18. ure

Flogie

učilnica SLO – GEO

ga. Damjana Krivec Čarman
1. – 5.

Igre naših babic in dedkov

četrtek, 1. 10. 2015, od  16. do 17. ure

četrtek, 8. 10. 2015, od  16. do 17. ure

Vezjak, Gracar, Šešerko

na prostem ali v 5. a razredu (v primeru dežja)

g. Silvo Boršič
1. – 9.

Pohodništvo, kolesarstvo, izleti

sreda, 30. 9. 2015, od  16. do 17. ure

sreda, 7. 10. 2015, od  16. do 17. ure

Lončarič, Lampreht

na prostem

ga. in g. Vraneševič – 3.b, ga. Polonca Colnar – 5.a
1. – 5.

Gumitvist

ponedeljek, 28. 9. 2015, od  16.30 do 17.30 ure

sreda, 7. 10. 2015, od  16.30 do 17.30 ure

Bahčič

na prostem ali učilnica 1. a (v primeru dežja)

ga. Breda Bloudek – 7.b
6.-9.

Orientacija – Lov na lisico

ponedeljek, 28. 9. 2015 ob 16. uri

petek, 2. 10. 2015 ?

Gričnik, Volavšek

učilnica 4. b razreda, drugi del na prostem

g. Zdenko Perpar – radioamater
1. – 6.

Osnove gasilstva

torek, 29. 9. 2015, od  16.30 do 17.30 ure

četrtek, 8. 10. 2015,od  16.30 do 17.30 ure

Štiftar

šolsko igrišče ali učilnica za matematiko

g. Oset
5–9.

Plezanje na drevo

sreda, 30. 9. 2015, od 16.00 do 17.30 ure

sreda, 7. 10. 2015, od 16.00 do 17.30 uri

Magyar, Medun

zelenica za šolo

1.-9.

Osnove samoobrambe

ponedeljek, 28. 9. 2015, od  16.30 do 17.30 ure

ponedeljek, 5. 10. 2015, od  16.30 do 17.30 ure

Matjaž Antolinc

telovadnica

1. – 4.

Igramo se mame

sreda, 30. 9. 2015, od 16.00 do 17.30 ure

sreda, 8. 10. 2015, od 16.00 do 17.30 ure

Cvilak

učilnica 1. A razreda

 

 

(Skupno 233 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
Dostopnost