Prvi šolski dan, petek, 1. 9. 2023

Vir: https://pixabay.com/vectors/kids-students-back-to-school-boy-160168/

Dragi učenci, drage učenke, spoštovani starši,

čez nekaj dni bomo pričeli pouk v novem šolskem letu 2023/2024. V šoli vas pričakujemo v petek, 1. septembra 2023.

Na ta dan pridete učenci od 2. do 9. r. pred šolo ob 8.30, kjer vas bodo sprejeli ravnateljica in razredniki. V šolo boste vsi vstopili samostojno, starši pa bodo vse potrebne informacije dobili na prvih roditeljskih sestankih, ki bodo potekali v začetku septembra.

Učenci bodo v šoli predvidoma do 10.45. Za učence 2. in 3. razreda, ki bodo potrebovali varstvo, bo organizirano dežurno varstvo do 15. ure, zanje bomo pripravili malico.

Šolski avtobus ta dan še ne bo vozil, prevoz je urejen od 4. 9. 2023 naprej.

Potrebščine za prvi šolski dan:

2. r. – potrebujete le copate, vse ostalo še lahko ostane doma

3. r. – potrebujete copate, peresnico z barvicami in škarjami ter mapo

4.–9. r. – potrebujete copate, šolsko torbo oz. nahrbtnik, pisalo, beležko dobite v šoli

Dragi prvošolci, drage prvošolke, spoštovani starši,

vas pa z veseljem še prav posebej pričakujemo pri nas, in sicer ob 10. uri pred vhodom v našo šolo. Prvošolci, tudi vi prinesite copate. Za vas in vaše starše imamo pripravljen prijeten program.

Se vidimo!

Kolektiv šole