Interesne dejavnosti – časovna razporeditev

Interesne dejavnosti v šolskem letu 2023/2024 – mentorji učitelji šole:

BADMINTON (Nipič, 6.-9. r.) – ponedeljek, 8. ura

DEBATNI KLUB (Biderman, 6.-9. r.) – petek, 7., 8. ura

FOLKLORA (Caf, Ranc, 3.-5. r.) – torek, 1. ura

KNJIŽNIČARSKI KROŽEK (Lorenčič Lašič, 6.-9. r.) – po dogovoru

KOLESARSKI KROŽEK (Caf, 5. b) – ponedeljek, 7. in 8. ura (po dogovoru na 14 dni)

KOLESARSKI KROŽEK (Volavšek Türk, 5. a) – torek, 1. ura

KUHANJE (Kotnik, Jan, 9. r.) – po dogovoru

KUHARSKI KROŽEK (Gracar, 4. r.) – ponedeljek ob 14.00 oz. po dogovoru

LIKOVNI KROŽEK (Antolinc, 4.-9. r.) – torek, 7., 8. ura (po dogovoru na 14 dni)

LITERARNI KROŽEK (Stanovnik, 1.-9. r.) – po dogovoru

MINECRAFT (Cvetko, 6. r.) – petek, 1. ura

MPZ (Marić, 5.-9. r.) – ponedeljek in torek 7. ura, četrtek in petek, 1. ura

NARAVOSLOVNA DELAVNICA (Lobnik, 2.-3. r.) – sreda, 7. ura

NOGOMET dečki (Lukman, 6.-9. r.) – po dogovoru

NOVINARSKI KROŽEK (Flogie, 6.-9. r.) – po dogovoru

ODBOJKA (Gaal, 6.-9. r.) – torek, 8. ura

ODBOJKA (Nipič, 8.-9. r.) – petek, 8. ura

OPZ (Marić, 1.-4. r.) – sreda, 7. ura in petek, 6. ura

PLES (Marić, 5.-9. r.) – po dogovoru

PORTUGALŠČINA (Biderman, 1.-9. r.) – sreda, 7. ura

PRVA POMOČ (Volavšek Türk, 6.-9. r.) – po dogovoru

DRAMSKO-RECITACIJASKI KROŽEK (Papa, 6.-9. r.) – po dogovoru

ROKOMET deklice (Gaal, 6.-9. r.) – torek, 8. ura

RDEČI KRIŽ (Vezjak Katja) – po dogovoru

ŠOLSKI BEND (Marić, 4.-9. r.) – petek, 7. ura

ŠPORTNI KROŽEK (Lampreht, 1. r.) – četrtek, 8. ura

UMETNIŠKI KROŽEK (Polič, 1.-9. r.) – po dogovoru

USTVARJALNI KROŽEK (Povšič Trantura, 6.-9. r.) – četrtek, 7. ura

VESELA ŠOLA 1 (Biderman, 4.-6. r.) – četrtek, 1. ura

VESELA ŠOLA 2 (Biderman, 7.-9. r.) – ponedeljek, 1. ura

VIVARISTIKA (Medun, 6.-9. r.) – sreda, 7. ura

VOKALNA TEHNIKA (Marić, 4.-9. r.) – četrtek, 7. ura

ŽELIMO IN ZMOREMO (Vezjak, 3. a) – petek, 1. ura

ŽELIMO IN ZMOREMO (Povšič Trantura, 3. b) – torek, 1. ura

Interesne dejavnosti v šolskem letu 2023/2024 – zunanji izvajalci:

AIKIDO (Jerinič, 2.-6. r.) – ponedeljek, 15.15-16.00 in sreda, 15.15-16.00

KARATE (Debenak, 1.-9. r.) – sreda, 14.30-15.15, petek, 14.30-15.15

JUDO (Antolinc, 1.-9. r.) – sreda 15.15-16.00

KOŠARKA (AKK Branik) – 1.-3. r. – petek, 15.15-16.00

ŠAH (Mar, 1.-5. r.) – 1.-2. r. petek13.15-14.00.3.-5. r. petek, 14.00-14.45

ODBOJKA dečki (OK Maribor, 4.-5. r.) – petek, 13.45-14.30

ODBOJKA dečki (OK Maribor, 6.-7. r.) – petek, 14.30-15.15

TABORNIŠTVO (Društvo tabornikov Maistrov rod Limbuš) – po urniku tabornikov

Interesne dejavnosti v šolskem letu 2023/2024 – zunanji izvajalci, plačljive dejavnosti:

GIMNASTIKA (ŠD Studenci) – 1. r. torek, 14.30_15.15, 2. r. torek, 15.15-16.00

NOGOMET (NK Maribor) – 1. in 2. r. četrtek, 14.30-15.15, 3. in 4. r. – četrtek, 15.15-16.00

FLAVTICA (Ozvatič) – individualni urniki

BALETNA PRAVLJICA (Sitar, 1.-3. r.) – četrtek ob 13.45

(Visited 205 times, 1 visits today)
Dostopnost