Dopoldanske govorilne ure

2023/2024 (2. ocenjevalno obdobje)

GOVORILNE URE – RAZREDNA STOPNJA:

  1. CAF Jasna (5. b) – sreda, 8.30-9.15
  2. DAJČMAN JAUŠOVEC Eva (1. a, opb 4. b, 5. b) – sreda, 10.25-11.10
  3. DREVENŠEK Saša (1. b, opb 3. a) – torek, 10.25-11.10
  4. GRACAR Katja (2. a) – ponedeljek, 7.40-8.25
  5. JAN Samo – (TJA 1.-3. r., GOS 6. r.) – sreda, 9.20-10.05
  6. LAMPREHT Marjana (2. b) – ponedeljek, 9.20-10.05
  7. LOBNIK Simona (4. a) – petek, 9.20-10.05
  8. LONČARIČ Alenka (1. a) – sreda, 10.25-11.10
  9. POVŠIČ TRANTURA Nina (3. b) – sreda, 8.30-9.15
  10. RANC Anita (1. b) – petek, 9.20-10.05
  11. STANOVNIK Maruša (5. a) – sreda, 9.20-10.05
  12. VEZJAK Katica (3. a) – petek, 8.30-9.15
  13. VOLAVŠEK TÜRK Darja (4. b) – sreda, 11.15-12.00

GOVORILNE URE – PREDMETNA STOPNJA:

  1. ANTOLINC Jasna  – sreda, 10.25-11.10
  2. BIDERMAN Monikasreda, 9.20-10.05
  3. CVETKO Andreja  – sreda, 8.30-9.15
  4. FLOGIE Julija – ponedeljek, 12.05-12.50
  5. GAAL Irenatorek, 9.20-10.05
  6. GRIČNIK Karmen/nad. KRALJ Analina – torek, 11.15-12.00
  7. KOTNIK Aleš  – ponedeljek, 12.55-13.45
  8. LORENČIČ LAŠIČ Darja – ponedeljek, 7.40-8.25
  9. LUKMAN Stojan  – četrtek, 8.30-9.15
  10. MAGDIČ KRIŽAJ Marjeta (opb 4. b, 5. b) – četrtek, 8.30-9.15
  11. MARIĆ Goran  – četrtek, 10.25-11.10
  12. MURKO Julija – četrtek, 9.20-10.05
  13. NAPAST Jelka – četrtek, 11.15-12.00
  14. NIPIČ Iztok – petek, 10.25-11.10
  15. PAPA Barbara  – sreda, 8.30-9.15
  16. STOJOV Nataša – petek, 9.15-10.05
  17. VRAČUN Mirjana  – petek, 11.15-12.00
  18. VRECL Boštjan  – ponedeljek, 11.15-12.00

GOVORILNE URE – OPB, FAKULTATIVA NEMŠČINE:

  1. FABIJAN Sonja (2. a) – torek, 10.45-11.15
  2. MEDUN Martin (opb 4. a, 5. a) – petek, 11.15-11.45
  3. POLANEC Petra (fak. NEM, opb 3. b) – sreda, 11.15-12.00
  4. POLIČ Aleksandra (1. b) – torek, 12.05-12.35
  5. TRDIN Metka (pripravnica) (1. b) – torek, 12.05-12.35
  6. VEZJAK Katja (2. b) – četrtek, 10.25-10.55
  7. VRAČUN Mirjana  (1. a) – petek, 11.15-12.00

GOVORILNE URE – STROKOVNA SLUŽBA:

  1. CVILAK Simona – petek, 9.20-10.05
  2. FERČIČ Maja (svetovalna služba) – po dogovoru
  3. STOJOV Nataša (svetovalna služba) – petek, 9.15-10.05
  4. STOPEINIG Tina – sreda, 9.20-10.05
  5. ŠTIFTAR Tamara – ponedeljek, 8.30-9.15
(Visited 502 times, 1 visits today)
Dostopnost