Šolski avtobus – prilagoditve zaradi del

Vir: Download School Bus School Education Royalty-Free Vector Graphic – Pixabay

Spoštovani,

s strani Marproma smo danes (četrtek, 21. 9. 2023) prejeli naslednje obvestilo:

Sporočamo vam, da šolski avtobus proti OŠ Rada Robiča Limbuš, v ponedeljek, 25.9.2023 ne bo vozil po cesti Ob Blažovnici (proti Meranovem).

Razlog je asfaltiranje preostalega dela ceste v Vrhov dol.

Omenjenega dne v popoldanskem času bomo iz JP Marprom poslali kontrolo, da ocenimo, če so dela končana. V takšnem primeru bo avtobus v torek, 26.9.2023 vozil normalno, po ustaljeni trasi.

Ko bomo vedeli več, vas sproti obvestimo.

Prosimo za razumevanje in lep pozdrav !

Spoštovani,

s strani Marproma smo danes (torek, 12. 9. 2023) prejeli naslednje obvestilo:

Situacijo smo ponovno preverili in prišli do ugotovitve, da je velika večina ceste že urejena in vozna. Po pogovoru s podjetjem Nigrad smo dobili informacijo, da se bodo dela na cesti predvidoma v celoti zaključila do 20.9.2023.

S tem zapisom torej potrjujem, da bo avtobus od srede, 13. 9. 2023 ponovno vozil po cesti Ob Blažovnici (proti Meranovem).

Na ulici 30. Maja (Vaga) velja popolna zapora ceste; avtobus bo potnike še vedno pobiral na postajališču Limbuš-Pošta.

Zahvaljujemo se za razumevanje in lep pozdrav!

___________________________________________________________________________________________________________

Spoštovani,

s strani Marproma smo danes (torek, 5. 9. 2023) prejeli naslednje obvestilo:

Po pregledu trasa šolskega avtobusta za linijo OŠ Rada Robiča Limbuš je bilo ugotovljeno sledeče:

Po novih informacijah iz strani  šoferjev, ki vozijo šolski avtobus, smo prišli do sklepa, da je cesta Ob Blažovnici (proti Meranovem) neprevozna za avtobuse (razlog: delo na cesti, na mestih obračanja avtobusa stojijo veliki tovornjaki in ostala vozila, ki motijo promet).

Sporočamo vam, da do nadaljnjega šolski avtobus OŠ Rada Robiča Limbuš ne bo vozil proti Meranovem.

Lep pozdrav

Spoštovani,

s strani Marproma smo danes prejeli naslednje obvestilo:

Po pregledu trase šolskega avtobusa za linijo OŠ Rada Robiča Limbuš je bilo ugotovljeno sledeče:

–          avtobus lahko normalno zapelje v Hrastje in obrne,

–          na ulici 30. maja (žaga) še vedno velja popolna zapora ceste; avtobus po omenjeni ulici ne more voziti, zato bo potnike pobiral na postajališču Limbuš-Pošta,

–          avtobus lahko normalno zapelje do postajališča Meranovo in obrne.

Šolski avtobus bo torej začel z vožnjami v ponedeljek, 4. 9. 2023.

Lep pozdrav