ZPM Maribor – zimska pravljična urica in prihod dedka Mraza

VIR: https://zpm-mb.si/novice-dogodki/zimska-pravljicna-urica/

Iz ZPM Maribor ponovno sporočajo zanimive stvari. Spodaj si preberite kam vas vabijo.

Pozdravljeni prijatelji mladine!

Ko se zasliši pesem »Siva kučma, bela brada …«, zaveje mrzel veter in z neba poletijo prve snežinke, ko v temi zagorijo drobne lučke in zadiši po čarovniji, je dedek Mraz s svojim pravljičnim spremstvom vse bližje in bližje. Še pred njegovim sobotnim prihodom vas

• v petek, 8. 12. 2023, ob 17.00 prijazno vabimo v Dom ustvarjalnosti mladih (Razlagova ulica 16, Maribor) NA ZIMSKO PRAVLJIČNO URICO

Z nami bo Mateja Vdovič, s katero bomo odkrivali skrite kotičke zimskega časa, ko prazniki s svojo magičnostjo napolnijo srca. Pravljična ura je posebej prilagojena starejšim otrokom v vrtcu in učencem prve triade osnovne šole.

• v soboto, 9. december 2023 ob 17.00 bomo Snežnem stadionu pod Pohorjem nestrpno pričakovali PRIHOD DEDKA MRAZA.
  • nato pa SPREVODI DEDKA MRAZA po mestnih ulicah od 12. decembra naprej. Podroben potek sprevodov po mestnih soseskah je objavljen na spletni strani ZPM Maribor.

Spomnimo: naši ZPM Maribor lahko PODARITE ODSTOTEK VAŠE DOHODNINE, brez kakršnega koli stroška za vas. Nepodarjeni del vaše dohodnine sicer ostane državnemu proračunu. Kako lahko to storite je opisano tukaj.

Pridružite se nam, zabavno bo!

Zveza prijateljev mladine Maribor