Področno prvenstvo v rokometu za mlajše dečke

V ponedeljek, 22. 4. 2024, je v dvorani Tabor potekalo področno prvenstvo osnovnih šol v rokometu za mlajše dečke. Po tradiciji je ekipa naše šole zmeraj eden glavnih favoritov za prvaka. In tudi letos so fantje pokazali odlično igro in izjemno nadigrali ostale ekipe. V prvi tekmi proti OŠ Slivnica, so po začetnih 6:0, postavili dobre temelje in pripeljali tekmo do prve zmage s končnim izidom 11:2. V naslednji tekmi, proti OŠ Martina Konšaka, so še nadgradili uspešne poteze in z lepimi akcijami v napadu zmagali s 15:1. V zadnji tekmi, kjer ni bilo več dvoma o zmagovalcu, je naš vratar Svit Lovrenčič povsem zaklenil vrata in z odličnimi obrambami ohranil domačo mrežo nedotaknjeno. OŠ Rače so premagali z 11:0. Za našo šolo so igrali Kevin Bassin, Tine Koper, Luka Stojanović, Matija Možič, Svit Lovrenčič, Luka Geršak, Tian Hercig, Lan Jan Ajster, Mark Mikl Šturm ter Vito Partlič. Čestitamo za izvrstne zmage in naslov področnih prvakov!

Zapisal Iztok Nipič

 

(Visited 237 times, 8 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost