Imamo tudi odličnjake!

Našo šolo obiskujejo številni učenci (več kot 400), med njimi pa so tudi takšni, ki so v devetih letih imeli ves čas odlični uspeh (kriterij so vsi predmeti brez izbirnih obveznih ali neobveznih predmetov, s povprečjem ves čas nad 4,5). Ti učenci so prejeli že na valeti knjige za odličnost in vabilo k županu MOM g. Sašu Arsenoviču.

Dne 20.6.2024 smo se zato udeležili prireditve na Letnem odru Minoritov, kjer smo spremljali koncert raperja Leopolda I. in prejeli priznanja s strani MOM, oziroma župana.

Med številnimi učenci mariborskih osnovnih in srednjih šol so bili na srečanju prisotni naši učenci: Ula HRIBERNIK, Matija MALEK, Zala MOHORKO LISICA, Tine PETROVIČ, Lana SORKO, Nina SOVIČ, Lana ŠNUDERL, Liam BASSIN, Lia BELE, Hana HANŽEKOVIČ, Urša KUHAR, Julija STICH, Maruša ŠTELCER, Ela ŠVAGERL.

Zapisal: Stojan Lukman

(Visited 77 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost